O firme

motoCHEMOSVIT CHEDOS, s.r.o. je dopravno – zasielateľská spoločnosť s dlhodobou tradíciou, bohatými skúsenosťami a profesionálnym prístupom v oblasti dopravy, logistiky a špedície.

Moderný vozidlový park spolu s kvalitným technickým zázemím, s pravidelnou a plánovanou údržbou a obnovou, v spojení s odborne vyškoleným tímom pracovníkov umožňuje individuálny prístup k požiadavkám zákazníkov.

Veľkosťou a kvalitou vozového parku patrí spoločnosť CHEMOSVIT CHEDOS, s.r.o. medzi najväčšie dopravné a zasielateľské spoločnosti na Slovensku, pričom do portfólia činnosti patrí aj logistika, poskytovanie colno-deklaračných služieb.

Spoločnosť CHEMOSVIT CHEDOS, s.r.o. prešla od svojho vzniku významným procesom neustáleho vývoja, ktorým reaguje na potreby a požiadavky zákazníkov, s použitím inovatívnych technologických riešení a procesných postupov.

 

 

 

Mapa stránky

Sme členmi

 logo cesmad

zvaz logistiky a zasielatelstva

Kontakt

Adresa:
Štúrová 101,
Svit, 059 21
Tel:
+421 52 715 2774
Fax:
+421 52 715 2355
E-Mail:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Website:
www.chedos.sk

markerNájdi nás na Google Maps

O firme

02Sme dopravno – zasielateľská spoločnosť s dlhodobou tradíciou, bohatými skúsenosťami a profesionálnym prístupom v oblasti dopravy, logistiky a špedície. Moderný vozidlový park spolu s kvalitným technickým zázemím, s pravidelnou a plánovanou údržbou a obnovou, v spojení s odborne vyškoleným tímom pracovníkov umožňuje individuálny prístup k požiadavkám zákazníkov.